Firmamız Hakkında

REBETA 2020 yılında Özgül Aşcı tarafından kurulan bir Ayakkabı Markasıdır. REBETA ürünleri %100 Deriden üretilmekte olup Fabrika İstanbul'da kurulmuştur. Üretim, Tasarım, Lojistik ve Satış Pazarlaması www.betaderi.com üzerinden gerçekleştirilmektedir. REBETA Mağazacılık altyapı çalışmalarını sürdürmektedir.


Markalaşma ve üretim planlamaları çerçevesinde profesyonel Ekipler oluşturuldu. İç pazar Web alanında Pazar yerleri için Partnerlik altyapıları oluşturuldu. E-Ticaret için Betaderi.com ile anlaşmalar sağlandı.

İlk Korner Mağazası Nisan Ayında Elazığ'da açılacak ve devamını duyuracağız.

Yurt içi ve Yurt dışı Bayilik çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

%100 Hakiki deri olan REBETA Ayakkabı, Çizme, Sandalet, Bot vb. ürünlere Çanta ve Cüzdan altyapı üretim çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Pazarına Ayakkabı Sektöründe artı değer katmak ve İnternet kullanıcılarının özellikle Ayakkabı, Sandalet, Bot ve Deri Aksesuar ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık.

Hedefimizi "Tek noktadan Müşterilerimize tüm ihtiyaçlarını, en Kaliteli ürünlerle karşılamak" olarak koyduk. Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için hiç durmadan yol aldık ve büyüyerek almaya da devam edeceğiz. Çalışmalarımız Bilinçli müşteri profili sayesinde gücünü arttırarak yoluna devam edecektir.


Bize bu yolda eşlik ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Saygılarımızla

REBETA Ekibi